Lemondott az egyik miskolci alpolgármester

Kriza Ákos megköszönte Kiss Gábor munkáját

Belföld
  • 2017.02.17. - 09:36

Lemondott Kiss Gábor, Miskolc egyik alpolgármestere. Döntését a város pénteki közgyűlésén jelentette be.

miskolc576
Reklám