Bangóné Borbély Ildikó csúnyán lelepleződött a színészkedésével a köztévé épületében.
Tipikus sorosista módszereket alkalmaznak a köztévé területén lévő politikusok. Amikor azt hiszi, hogy nem veszi már a kamera, akkor az alábbiakat mondja.
"Kapcsold ki, kapcsold már ki! K*rva erős kép lenne, hogy lefekszünk a lépcső elé, és tarkóra rakjuk a kezünket."
Bangó trágár módját és színészkedését semmi nem indokolta, a videóból kiderül, hogy ez csak hazugság.
Kunhalmi Neymar-díjas alakítása
Roppant kínos, már-már a PSG brazil focistáját megszégyenítő módon nagyot esett az MSZP-s Kunhalmi Ágnes, amikor az MTVA-ban egy ajtóval kezdett harcba, majd ő húzta a rövidebbet. A kevesebb néha több...



