Labdarúgó NB I: Otthon tartotta a három pontot a Debrecen

A kispestiek sorozatban harmadik vereségüket szenvedték el

Sport
  • 2017.12.02. - 17:43

A címvédő Budapest Honvéd 1-0-ra kikapott szombaton a harmadik helyen álló Debreceni VSC vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 18. fordulójában. A kispestiek sorozatban harmadik vereségüket szenvedték el, illetve a jelenlegi idényben először nem szereztek gólt.

dvsc-honvéd576
Gróf - Baráth, Lovric, Kamber, Deák (Danilo, 68.) - Pölöskei Zs. (Lukács, 46.) - Gazdag, Banó-Szabó, Holender - Eppel, Lanzafame
Reklám