Múlt hét csütörtökön jó két hónapra lezárták az autóforgalom elől a Szabadság hidat, amely a forgalomkorlátozás után szinte azonnal a béke kis szigeteként kezdett működni a nyüzsgő nagyvárosban.

Mert miközben a Szent Gellért tér környéke dugóban és káoszban fuldoklik, az elmúlt napokban a budapestiek birtokba vették a hangulatos átkelőt, amely a hét végére egyértelműen a város egyik legjobb fekvésű közparkjává alakult át.



