Kósa Lajos: A baloldali kormányok a metróügy politikai felelősei

Fidesz: a Demszky Gábor vezette MSZP-SZDSZ-es városvezetés a velejéig korrupt volt - Elérhető magyarul is az OLAF-jelentés

Belföld
  • 2017.02.10. - 08:42

A Fidesz frakcióvezetője szerint már most meg lehet mondani, kiket terhel politikai felelősség az elmúlt évtizedek legnagyobb, a 4-es metró beruházása körüli korrupciós botrányáért. Kósa Lajos péntek reggel, a TV2 Mokka című műsorában a 2010 előtti kormányfők közül Medgyessy Pétert, Gyurcsány Ferencet és Bajnai Gordont sorolta ide.

A frakcióvezető szerint Demszky Gábor korábbi főpolgármester és egykori helyettese, Hagyó Miklós is "egészen biztosan felelősek" az ügyben. Kósa Lajos kitért arra, hogy 2010 után a főváros új, Tarlós István irányította vezetése, "a kormány aktív támogatása mellett próbálta menteni, ami menthető".

Fidesz: A Demszky Gábor vezette MSZP-SZDSZ-es városvezetés a velejéig korrupt volt
A Fidesz szerint a Demszky Gábor vezette MSZP-SZDSZ-es városvezetés a velejéig korrupt volt, de a felelősség nemcsak őket terheli a 4-es metró beruházásának visszaélései miatt, hanem a Medgyessy-, a Gyurcsány- és a Bajnai-kormányt is - mondta Kucsák László fideszes országgyűlési képviselő pénteken.
A politikus szerint minden idők legnagyobb korrupciós botrányát tárta fel az Európai Csalás Elleni Hivatal (OLAF) a 4-es metró beruházásáról készített jelentésében. Hozzátette: sajtóhírek szerint 2008-ban és 2009 tavaszán a kivitelező cég fél évre leállította az építkezést, mert a budapesti városvezetés egyik magas beosztású vezetője "irdatlan" nagyságú kenőpénzt, a munkák árának 40 százalékát követelte vissza a kivitelezőtől. Kucsák László szerint ez is mutatja, hogy a Demszky Gábor vezette MSZP-SZDSZ-es városvezetés a "velejéig korrupt volt", de a felelősség nem csak őket terheli, hanem Medgyessy-, a Gyurcsány- és a Bajnai-kormányt is.
Úgy vélte: ki kell deríteni ki a felelős a metróépítés késlekedéséért, és ezért mind politikai, mind jogi értelemben felelősséget kell vállalni. Egyúttal arra szólította fel az "érintett szocialistákat", hogy tisztázzák a helyzetet, mondják meg kiről van szó vagy tegyenek feljelentést.
A Blikk pénteki számában írt arról, hogy túl sok kenőpénzt kellett volna fizetni a budapesti városvezetés számára, ezért állíthatta le a 4-es metró építését az egyik kivitelező cég 9 évvel ezelőtt. A lap úgy tudja, hogy ebben az ügyben is nyomoz a Nemzeti Nyomozó Iroda.

Mint mondta, a politikai mellett büntetőjogi felelősség is van, ennek megállapítása a hatóságok feladata.

Magyarul is elérhető az OLAF-jelentés
A Fővárosi Önkormányzat honlapján magyarul is elérhető az Európai Csalás Elleni Hivatal (OLAF) 4-es metróról szóló jelentése - tudatta pénteken Szűcs Somlyó Mária, a főpolgármesteri hivatal kommunikációs igazgatója.

Jelezte: Tarlós István főpolgármester utasítása alapján publikálták az anyagot, amelyben a kereshetőség megkönnyítése érdekében a szövegből a pontos időpontokat a jelentés elején táblázatba foglalva külön is feltüntették. 
Ezek a szöveges tartalomban ellenőrizhetők. Szintén a Budapest Portálon olvasható az "ellenőrző mérnök" eredeti szerződésének történetéről szóló tájékoztató jelentés - áll közleményében, amely jelzi, hogy a dokumentumok a http://budapest.hu/Lapok/2017/olaf-jelentes.aspx cím alatt olvashatóak.

Jobbik: Az MSZP és a Fidesz is nyakig benne van a metróügyben
A Jobbik az MSZP és a Fidesz közös "korrupciós mutyijának" tartja a négyes metró ügyét. 

Szilágyi György országgyűlési képviselő pénteken, a metró II. János Pál pápa téri kijáratánál tartott sajtótájékoztatóján kijelentette: az ügyben a jelenleg és a korábban kormányzó párt egyaránt nyakig benne van, közösen lopták el a metróépítésre szánt forrás csaknem felét. 
Szerinte a Fidesz és az MSZP által közösen kialakított rendszer eredménye az is, hogy a magyar nyomozóhatóságok az ügyben semmilyen eredményt nem értek el, csak eltussolni próbálták azt. Hozzátette: az Alstom-ügy megmutatta az is, hogy a korrupciós ügyek szálai a miniszterelnökig érhetnek. 
Tokody Marcell, a Jobbik fővárosi képviselője a tájékoztatón egy 13 500 forintra kiállított csekket mutatott fel, amellyel azt kívánta érzékeltetni: ha az Európai Bizottság visszaköveteli az OLAF-jelentésben javasolt 59 milliárd forintot, az minden magyar dolgozónak ennyibe fog kerülni. Kétségesnek ítélte ugyanis azt, hogy a felelősöket felkutatnák és vagyonukat elkoboznák. 
Emlékeztetett: a főváros már 2011-ben feljelentést tett az ügyben, a visszásságokat mégis a brit csalás elleni hivatal és az OLAF tárta fel.


Reklám