Korhatáros lesz a Himaláján a hegymászás

Krónika
  • 2017.05.09. - 01:25

Felső korhatárhoz kötnék a Mount Everest, a világ legmagasabb hegycsúcsának megmászását a helyi hatóságok, hogy megakadályozzák a hét végihez hasonló tragédiákat, amikor az alaptáborban valószínűleg szívinfarktusban meghalt egy nyolcvanöt éves volt nepáli katona, Min Bahadur Sercsan, aki legidősebbként akarta meghódítani a hegyet.

mount everest
Reklám