Az éllovas Ferencváros 4-0-ra legyőzte a vendég Puskás Akadémiát a labdarúgó OTP Bank Liga 22. fordulójában.
A felcsútiak letámadásos taktikával közel fél órán át a mezőnyben tudták tartani a labdát többet birtokló házigazdákat, a támadójátékuk azonban erőtlen volt, Radó révén csupán egy helyzetük adódott. Ugyanakkor a lendületes - kapufáig is jutó - Petrjak vezérletével több helyzetet dolgozott ki a Ferencváros, melynek első gólját a szünet előtt les címén érvénytelenítette Farkas Ádám játékvezető.




