A magyar női kézilabda-válogatott 15 góllal legyőzte Horvátország csapatát a Győrben rendezett pénteki felkészülési mérkőzésen.

Kim Rasmussen együttese szombaton zárt kapuk mögött is megmérkőzik a délszláv csapattaé
A magyar női kézilabda-válogatott 15 góllal legyőzte Horvátország csapatát a Győrben rendezett pénteki felkészülési mérkőzésen.

Tragikus körülmények között történt a szörnyű tett
Dubaj másik arca

Csapadék sem várható
XIV. Leó figyelemmel kíséri a venezuelai lakosság helyzetét és szükségleteit