Az idén Kőbányán lesz a legtöbb fejlesztés a fővárosi kerületek közül, és a belső kerületeket leszámítva ott emelkedtek a leginkább az ingatlanárak - mondta el Révész Máriusz fideszes országgyűlési képviselő egy felmérésre hivatkozva az M1 aktuális csatorna csütörtöki műsorában.
Közölte azt is, hogy új szakrendelő épül a X. kerületben, és erre 3,8 milliárd forint kormányzati forrás áll rendelkezésre.
A teljesen új épület a Bajcsy-Zsilinszky Kórház területén kap helyet - tette hozzá. A tervek szerint az építkezés már decemberben elkezdődhet.
Révész Máriusz szerint "hihetetlen nagy előrelépés lesz" a kerület számára az új szakrendelő.



