A Manchester City klubrekordot jelentő összegért leigazolta Benjamin Mendyt, az AS Monaco francia válogatott labdarúgóját.

Benjamin Mendy lett a világ legdrágább védője
A Manchester City klubrekordot jelentő összegért leigazolta Benjamin Mendyt, az AS Monaco francia válogatott labdarúgóját.


XIV. Leó figyelemmel kíséri a venezuelai lakosság helyzetét és szükségleteit
Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van