Egy szeméttömörítő gép égett egy bevásárlóközpont földszintjén Szolnokon, az Ady Endre úton. Több mint háromszáz embert evakuáltak az épületből.
A szolnoki hivatásos tűzoltók egy porral oltóval, majd egy vízsugárral és kéziszerszámokkal oltották a tüzet. A füst szerencsére nem jutott át az üzlettérbe, azonban több mint háromszáz embernek kellett elhagynia az épületet.
A bevásárlóközpontot két ventilátorral folyamatosan szellőztetik - tájékoztatott a Katasztrófavédelem.



