Szatmári András szombati győzelme után bronzérmes lett vasárnap a férfi kardozók olaszországi világkupaversenyén, Padovában a magyar csapat.
A női tőrözők Kondricz Kata, Kreiss Fanni, Lupkovics Dóra, Pásztor Flóra alkotta csapata hatodik lett Gdanskban a vk-versenyen. Egy földrésszel odébb, a Márton Anna, Záhonyi Petra, Pusztai Liza, László Luca összeállítású női kardválogatott a negyedik helyen végzett a New York-i vk-versenyen. Egy nappal korábban egyéniben a vb-bronzérmes és Eb-ezüstérmes Márton Anna a hatodik helyen fejezte be a versenyt.



