Kitűnően vívtak Padovában a férfi kardozók

Vívás

Sport
  • 2017.02.06. - 02:15

Szatmári András szombati győzelme után bronzérmes lett vasárnap a férfi kardozók olaszországi világkupaversenyén, Padovában a magyar csapat.

A Szatmári András, Szilágyi Áron, Decsi Tamás, Gémesi Csanád összeállítású válogatott az elődöntőben, szoros, fordulatos mérkőzésen, némi balszerencsével 45–43-ra kikapott az olaszoktól, majd a bronzmeccsen legyőzte az irániakat.

A női tőrözők Kondricz Kata, Kreiss Fanni, Lupkovics Dóra, Pásztor Flóra alkotta csapata hatodik lett Gdanskban a vk-versenyen. Egy földrésszel odébb, a Márton Anna, Záhonyi Petra, Pusztai Liza, László Luca összeállítású női kardválogatott a negyedik helyen végzett a New York-i vk-versenyen. Egy nappal korábban egyéniben a vb-bronzérmes és Eb-ezüstérmes Márton Anna a hatodik helyen fejezte be a versenyt.
Reklám