Kislánnyal robbantottak a merénylők

A damaszkuszi rendőrőrsön egy gyerekre erősített pokolgépet hoztak működésbe

Külföld
  • 2016.12.16. - 21:37

Öngyilkos merénylő robbantott pénteken Damaszkusz al-Midán nevű kerületének egyik rendőrőrsén, az elkövető egy gyermek volt. A pokolgépet távolról hozhatták működésbe, feltehető, hogy a gyerek nem is tudott róla, miért küldték a rendőrségre. 

damascus
Reklám