Öngyilkos merénylő robbantott pénteken Damaszkusz al-Midán nevű kerületének egyik rendőrőrsén, az elkövető egy gyermek volt. A pokolgépet távolról hozhatták működésbe, feltehető, hogy a gyerek nem is tudott róla, miért küldték a rendőrségre.

A damaszkuszi rendőrőrsön egy gyerekre erősített pokolgépet hoztak működésbe
Öngyilkos merénylő robbantott pénteken Damaszkusz al-Midán nevű kerületének egyik rendőrőrsén, az elkövető egy gyermek volt. A pokolgépet távolról hozhatták működésbe, feltehető, hogy a gyerek nem is tudott róla, miért küldték a rendőrségre.

A földrengésekben legalább 4300 ember megsérült
A nyomozás magánszemélyek feljelentésére indult
Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája
