Kiskunsági legények

Négy év alatt ezerháromszáz csapat vett részt az Erzsébet-vetélkedőkön

Krónika
  • 2016.02.27. - 01:04

Összemérték tudásukat tegnap a legjobb Kárpát-medencei diákcsapatok az Erzsébet-vetélkedő döntőjében a Duna Palotában.

Erzsébet-vetélkedő 20160227
(Fotó: Csudai Sándor)

A Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány negyedszerre tartott megmérettetésén 7–12. osztályos gyerekek vettek részt, akiknek a magyarság kultúrájához, történelméhez, természeti értékeihez kapcsolódó kérdésekre kellett válaszolniuk.

Reklám