A magyar női asztalitenisz-válogatott negyedik mérkőzését is megnyerte a csapat Európa-bajnokság selejtezőjében, és így százszázalékos teljesítménnyel, csoportelsőként kvalifikálta magát a szeptemberi luxemburgi kontinenstornára.

Póta Georgináék Svédországot győzték le Téglás Péter szövetségi kapitány búcsúmeccsén
A magyar női asztalitenisz-válogatott negyedik mérkőzését is megnyerte a csapat Európa-bajnokság selejtezőjében, és így százszázalékos teljesítménnyel, csoportelsőként kvalifikálta magát a szeptemberi luxemburgi kontinenstornára.

Tragikus körülmények között történt a szörnyű tett
Dubaj másik arca

Csapadék sem várható
XIV. Leó figyelemmel kíséri a venezuelai lakosság helyzetét és szükségleteit