Két ember meghalt, egy megsérült az M15-ös autóúton, a 4-es kilométernél, Hegyeshalom és Rajka között történt csütörtök reggeli balesetben, amelyben egy kamion terepjáróval ütközött és lángra lobbant. A terepjáróban utazó három embert a tűzoltók vágták ki a roncsból, ketten közülük életüket vesztették.

Füves Tamás, a megyei rendőr-főkapitányság sajtóreferense közölte, hogy a helyszínelés és a műszaki mentés idejére az autóút érintett szakaszát teljes szélességében lezárták, egyik irányból sem engedik fel a forgalmat. Kerülni Rajkán keresztül lehet.



