Kiégett egy emeletes turistabusz az M7-es autópálya 218-as kilométerénél hétfő éjszaka, senki nem sérült meg - tájékoztatta a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője kedden az MTI-t.

A lángokat nagykanizsai hivatásos tűzoltók oltották el.
Senki nem sérült meg
Kiégett egy emeletes turistabusz az M7-es autópálya 218-as kilométerénél hétfő éjszaka, senki nem sérült meg - tájékoztatta a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője kedden az MTI-t.

A lángokat nagykanizsai hivatásos tűzoltók oltották el.

XIV. Leó figyelemmel kíséri a venezuelai lakosság helyzetét és szükségleteit
Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van