A címvédő Győri Audi ETO KC házigazdaként 16 góllal győzött a szlovén Krim Mercator Ljubljana ellen a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában.

A győriek jövő vasárnap a horvát Podravka Koprivnica otthonában folytatják szereplésüket a BL csoportkörében, a Ferencváros pedig a norvég Vipers Kristiansand együttesét fogadja Érden, ugyancsak vasárnap.
Női Bajnokok Ligája, csoportkör, 1. forduló, C csoport:
Győri Audi ETO KC-Krim Mercator Ljubljana 39-23 (18-9)
A Győr gólszerzői: Amorim 7, Hansen, Groot 6-6, Brattset, Oftedal 5-5, Görbicz 3, Kristiansen, Knedlikova 2-2, Kürthi, Fodor, Bódi 1-1



