Kétszer is a magyarok voltak a legjobbak

Az elmúlt három világbajnokságon kivétel nélkül a németek szerezték a legtöbb gólt

Sport
  • 2018.06.08. - 03:11

Érdekes következtetésre bukkanhatunk az eddigi világbajnoki tornák leggólerősebb csapatait s a győztesek eredményeit összehasonlítva. Noha a legtöbb tornán a győztesnél senki sem játszott több mérkőzést, az eddigi húsz világbajnokságból csak nyolcszor szerezte a végső győztes a legtöbb gólt. Abból is kétszer egy másik csapattal holtversenyben. Az aranyérmesek jellemzően a második-harmadik legtöbb gólig jutottak.

graf16o
Reklám