Kétmeccses eltiltást ért Priskin könyöklése

A Ferencváros támadója Svájc és a Feröer-szigetek ellen sem léphet pályára a nemzeti csapatban

Sport
  • 2017.09.29. - 16:34

A Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) fegyelmi bizottsága két mérkőzésről tiltotta el Priskin Tamást, a magyar válogatott támadóját.

 A Ferencváros csatára szeptember 3-án az Európa-bajnok portugálok elleni világbajnoki selejtező 30. percben kapott piros lapot, miután lekönyökölte Pepét, a vendégek védőjét.

Jövő szombaton Bázelben a svájciak ellen játszik a magyar válogatott, amely három nappal később a jövő évi oroszországi világbajnoki selejtezősorozat zárásaként a feröeri csapatot fogadja a Groupama Arénában. A magyar együttes már nem harcolhatja ki a továbbjutást.

Reklám