Kétfrontos magyar támadás Fehéroroszországban: Bresztben a Szeged, Minszkben a női válogatott

Kézilabda

Sport
  • 2017.09.30. - 01:22

Mindkét magyar együttes növelheti pontjainak a számát a férfi kézilabda Bajnokok Ligája hétvégi csoportkörében. A két győzelemmel rajtoló Veszprém ma délután (16 óra, tv: Sport1) a fehérorosz Meskov Breszt vendégeként lép pályára.

A csapatkapitány Nagy László az esélyekről elmondta: „Az első fordulóban a Breszt meglepetésre megverte a Kielcét. Az elmúlt években rendszeresen találkoztunk a fehéroroszokkal, és idegenben elég nehéz nyerni ellenük. A célunk természetesen az, hogy győzzünk. Nagy harcra számítok. Egyáltalán nem lesz könnyű dolgunk.” A legutóbb Zágrábban bravúros győzelmet aratott Szeged vasárnap a svéd Kristianstad csapatát fogadja (16.30, tv: Sport1), amely két fordulóban egy pontot szerzett. A Tisza-parti klub szurkolói optimisták, 86 százalékuk győzelmet vár. Mint ahogyan a magyar női válogatott is esélyes vasárnap (13.30, tv: Sport 1) Minszkben, ahol Fehéroroszország csapat ellen játssza második Európa-bajnoki selejtező mérkőzését.
Reklám