Két irányban

Az autósok örömére tegnaptól mindkét sáv járható a budai alsó rakparton

Krónika
  • 2016.03.26. - 00:41

Miután fokozatosan megszűntek a forgalomkorlátozások a budai rakpart északi részén, a Szentlélek téri árvízvédelmi munkák befejezésével péntek reggeltől mindkét irányban ismét járhatóvá vált ez a szakasz.

14o
(Fotó: Varga Imre)

Ezzel egyidejűleg a Margit híd budai hídfőjénél a déli alsó rakparti lehajtón is visszaállt a kétirányú forgalmi rend.

Reklám