Miután fokozatosan megszűntek a forgalomkorlátozások a budai rakpart északi részén, a Szentlélek téri árvízvédelmi munkák befejezésével péntek reggeltől mindkét irányban ismét járhatóvá vált ez a szakasz.

Ezzel egyidejűleg a Margit híd budai hídfőjénél a déli alsó rakparti lehajtón is visszaállt a kétirányú forgalmi rend.



