Ütés miatt kiállította Kassai Viktor Lipták Zoltánt a Diósgyőr-Vasas (2-1) bajnokin. A diósgyőriek csapatkapitánya, miután meglátta a piros lapot, magából kikelve ment neki a játékvezetőnek.
A diósgyőri hátvéd kis híján leharapta a FIFA-bíró fejét
Ütés miatt kiállította Kassai Viktor Lipták Zoltánt a Diósgyőr-Vasas (2-1) bajnokin. A diósgyőriek csapatkapitánya, miután meglátta a piros lapot, magából kikelve ment neki a játékvezetőnek.

Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt
A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására
Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája