Kálomista Gábor maradt a Veszprém élén

Az igazgatóság nem fogadta el a lemondását

Sport
  • 2016.06.16. - 15:17

Kálomista Gábor marad a Veszprém Handball Zrt. vezérigazgatói székében, miután a klub Igazigatósága nem fogadta el a lemondását (erre azután került sor, hogy az MVM Veszrpém kéilabda csapata elveszítette a BL-döntőt).

Az indoklás szerint a klub vezetése úgy érzi, az elmúlt véek kiemelkedő eredményeinek eléréséhez nélkülözhetetlen volt Kálomista Gábor munkája, ezért továbbra is őt szeretnék látni a klub élén.

Reklám