Az idén január-októberben a kiviteli többlet 6,765 milliárd euró volt és ezzel tíz hónap alatt 491 millióval túllépte a 2014-ben tizenkét hónap alatt elért 6,274 milliárd eurót - jelentette első becslése alapján a Központi Statisztikai Hivatal (KSH). Az idén minden eddiginél magasabb, 7,5-8 milliárd euró lehet a külkereskedelmi többlet - mondta Marczinkó Zoltán István.




