Mintegy negyvenmilliárd forint marad a lakosságnál a téli rezsicsökkentés után – mondta Fónagy János, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium parlamenti államtitkára tegnap az M1-en.
Negyvenmilliárd marad a lakosságnál
Mintegy negyvenmilliárd forint marad a lakosságnál a téli rezsicsökkentés után – mondta Fónagy János, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium parlamenti államtitkára tegnap az M1-en.

Az amerikai kormány minden eszközt rendelkezésre bocsát
Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt