Véget vetve a Nemzetközi Bíróság döntése nyomán elrendelt moratóriumnak, a japán flotta már kedden elindul a Déli-sarkot övező tengerekre, hogy felújítsa az úgynevezett tudományos célú bálnavadászatot - jelentette be hétfőn az ázsiai szigetország halászati ügynöksége.




