Itthon is legyőzte a Pogdoricát a Győr

Görbicz Anitáék ismét bejutottak a női kézilabda BL négyes döntőjébe

Sport
  • 2018.04.14. - 21:00

A címvédő Győri Audi ETO KC kettős győzelemmel jutott a női kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjébe, miután az idegenbeli 26-20-as sikert követően a negyeddöntő szombati, hazai visszavágóján 30-28-ra legyőzte a montenegrói Buducnost Podgoricát.

görbicz eto lead

Győri Audi ETO KC-Buducnost Podgorica 30-28 (15-15)
Gólszerzők: Görbicz 11, Hansen, Amorim 4-4, Broch, González 3-3, Bódi, Puhalák 2-2, Fodor 1, illetve Raicevic 9, Brnovic 6, Ujkic, Konatar, Jaukovic 3-3, Pavicevic 2, Pletikosic, Laslo 1-1
Továbbjutott: a Győr kettős győzelemmel, 56-48-as összesítéssel

Reklám