Ismét teljes vonalon jár a 3-as metró

Korábban füstszag miatt riasztották a tűzoltókat

Krónika
  • 2017.10.19. - 08:42

Újra a teljes vonalon közlekedik a 3-as metró, amely korábban füstszag miatt nem közlekedett egy szakaszon - közölte a Budapesti Közlekedési Központ csütörtök délelőtt Facebook-oldalán.

Hozzátették: a menetrend szerinti közlekedés helyreállásáig türelmek kérnek.

Korábban Kisdi Máté, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-nek elmondta: enyhe füstszag miatt riasztották a tűzoltókat csütörtök reggel a 3-as metró Gyöngyösi utcai megállójához.

A Gyöngyösi utcánál a metrószerelvény utolsó kocsijánál éreztek enyhe füstszagot. A szerelvényt és az állomást még a tűzoltók kiérkezése előtt kiürítették. A tűzoltók nem találtak sem tűzre, sem izzásra utaló jelet, jelenleg hőkamerával vizsgálják át a szerelvényt - tette hozzá.

Az eset során senki sem sérült meg - közölte.

Reklám