Ismét ellenzéki tüntetők vonultak a román kormány székháza elé

Több tízezren követelték a Dancila-kabinet lemondását - Az ország más városaiban is tartanak demonstrációkat

Külföld
  • 2018.08.11. - 20:46

Ismét a szociálliberális kormány távozását követelő ellenzéki tüntetők gyűltek össze szombaton a bukaresti kormány székhaza előtti Victoria téren, ezúttal az ellen is tiltakozva, hogy a román diaszpóra előző napi kormányellenes megmozdulását - a tömegben elvegyülő rendbontók sorozatos provokációira hivatkozva - a csendőrség erővel feloszlatta.

bukarest tüntetés
Reklám