Tavaly csaknem tízezer új lakás épült, emellett két és félszeresére emelkedett a kiadott építési engedélyek száma. Ezt a lendületet a kormány fenn akarja tartani – mondta Balogh László, a Nemzetgazdasági Minisztérium pénzügypolitikáért felelős helyettes államtitkára tegnap a Világgazdaság ingatlanpiaci konferenciáján.




