II. Erzsébet brit uralkodóról nevezik el London új földalatti vasútvonalát.

A lila színű logót kedden avatta fel a királynő
II. Erzsébet brit uralkodóról nevezik el London új földalatti vasútvonalát.


XIV. Leó figyelemmel kíséri a venezuelai lakosság helyzetét és szükségleteit
Vance szerint a végleges megegyezés még messzebb van