II. Erzsébetről nevezik el London új vasútvonalát

A lila színű logót kedden avatta fel a királynő

Krónika
  • 2016.02.23. - 16:17

II. Erzsébet brit uralkodóról nevezik el London új földalatti vasútvonalát.

lizzieline576
Reklám