A kiteljesedést követően a hungarikummozgalomnak a következő években meg kell újulnia – jelentette ki Lezsák Sándor, az Országgyűlés alelnöke, a Hungarikum Bizottság tagja tegnap az Országházban, a Hungarikumok Klubjának rendezvényén.
Elismerés rádiós szerkesztőknek
A kiteljesedést követően a hungarikummozgalomnak a következő években meg kell újulnia – jelentette ki Lezsák Sándor, az Országgyűlés alelnöke, a Hungarikum Bizottság tagja tegnap az Országházban, a Hungarikumok Klubjának rendezvényén.
Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt
A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására

Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája