A házigazda horvát válogatott négy góllal legyőzte a világbajnoki ezüstérmes Norvégia csapatát a férfi kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének második fordulójában szombaton.

A hazai pályán szereplő délszlávok Norvégiát múlták felül a középdöntőben
A házigazda horvát válogatott négy góllal legyőzte a világbajnoki ezüstérmes Norvégia csapatát a férfi kézilabda Európa-bajnokság középdöntőjének második fordulójában szombaton.


Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt
A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására
Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája