Hetekig nélkülöznie kell Nagy Ádámot a Fradinak

A zöld-fehérek játékosa a horvátok ellen sérült meg

Sport
  • 2016.04.01. - 08:58

Nagy Ádám, az NBI listavezető Ferencváros játékos a Magyarország-Horvátország Eb felkészülési mérkőzésen sérült meg, súlyosabban, mint ahogyan hitték. 

Thomas Doll vezetőedzőnek hetekig nélkülöznie kell középpályását, Nagy Ádámnak ugyanis megnyúltak a térdszalagjai. 

Fájóbbá teheti a kényszerpihenőt a húsz éves játékos számára, hogy nem ünnepelhet együtt a csapattal a pályán, amennyiben az FTC szombaton megnyeri a bajnokságot. Ehhez a zöld-fehéreknek elegendő bezsebelni a három pontot a debreceni Nagyerdei Stadinoban (ha ez nem sikerülne a Fradinak, még mindig bajnokként zárhatja a frodulót, amennyiben a második helyen álló MTK nem nyer a hétvégén).

Reklám