Herczeg András maradt, Feczkó Tamás távozik

Labdarúgás

Sport
  • 2017.06.09. - 00:23

Herczeg András, a DVSC történetének legsikeresebb szakmai vezetője – aki az elmúlt idényben három mérkőzésen irányított a az NB I.-es labdarúgó csapatot – lesz az együttes vezetőedzője.

A hatvanéves szakember az elmúlt években a Debreceni Labdarúgó Akadémia ügyvezetőjeként tevékenykedett. Hiába jutott fel az első osztályba Balmazújváros csapata, a vezetőedző, Feczkó Tamás távozik, a másodosztályba kiesett MTK együtteséhez szerződik. Tiba István, a Balmazújváros klubelnöke elmondta, hogy csalódott Feczkó Tamásban, amiért korábban nem közölte, hogy esetleg máshol folytatná a munkát, de már keresik az utódját. Sajtótájékoztatón mutatkozott be csütörtökön a szerb Marko Nikolic, a Videoton új vezetőedzője, aki kétéves szerződést kötött a székesfehérvári klubbal.

Reklám