Megfigyelés után hazaengedték azt a száznegyvenkét diákot, akit egy napig bent tartottak Békés és Csongrád megyei kórházakban.
A Békés Megyei Rendőr-főkapitányság közlése szerint nem merült fel bűncselekmény gyanúja a történtekkel kapcsolatosan.
Megfigyelés után hazaengedték azt a száznegyvenkét diákot, akit egy napig bent tartottak Békés és Csongrád megyei kórházakban.
Tragikus körülmények között történt a szörnyű tett
Dubaj másik arca

Csapadék sem várható
XIV. Leó figyelemmel kíséri a venezuelai lakosság helyzetét és szükségleteit