Hatalmas sikert ért el a vajdasági teniszező

Györe László elhunyt szüleinek mondott köszöntet tornagyőzelme után

Sport
  • 2019.02.25. - 15:23

A zentai születésű Györe László nyerte meg az 1,93 millió dollár (542 millió forint) összdíjazású Rio de Janeiró-i salakpályás férfi tenisztornát, s ezzel karrierje legnagyobb sikerét aratta.

Györe László
Nehéz a szüleim nélkül, mert nélkülük nem lehetnék itt, nekik köszönhetem azt, ami ma vagyok. Büszkévé szeretném tenni őket - mondta még a döntő előtt Györe.

A fiatal játékos egyébként benne van a világelső Novak Djokovic fémjelezte szerb válogatottban, amely nagy erőt képvisel a Davis Kupában.

Reklám