Gyulay Zsolt: Elégedettek vagyunk a DTM-futammal

Még két évig biztosan lesz német túraautó-bajnokság a Hungaroringen

Sport
  • 2016.09.25. - 19:36

Gyulay Zsolt, a Hungaroring Sport Zrt. elnök-vezérigazgatója szerint a létesítményt működtető gazdasági társaságnak nincs szégyenkeznivalója a német túraautó-bajnokság (DTM) magyarországi versenyhétvégéjén, amellyel minden szempontból elégedettek.

dtm_hungaroring576
Reklám