Kiütéses győzelemmel, az ausztrálokat 21-4-re verve zárta a csoportmérkőzéseket a magyar férfi vízilabda-válogatott a Kazanyban zajló vizes vb-én. Az elsőséges miatt nem kellett izgulni a Benedek Tibor vezette alakulatnak, hiszen azt már korábban kiharcolta a kazahok és a dél-afrikaiak felett aratott diadallal.




