Győzelemmel kezdte a bajnoki döntőt a Szolnok

Varga Dénes öt góllal vette ki a részét a sikerből

Sport
  • 2017.05.01. - 19:33

A címvédő Szolnok két negyed után faképnél hagyta az Egert, és 13-7-re nyert idegenben hétfőn a férfi vízilabda ob I három győzelemig tartó döntőjének első felvonásán.  

szolnokeger
Reklám