igyulladt egy autószerelő műhely tegnap a budapesti Soroksári úton, a füst miatt le kellett állítani a HÉV forgalmát az érintett szakaszon, a főutat teljes szélességében lezárták.

Többórás munkával végül sikerült eloltatni a lángokat, de addig megbénult a forgalom a Soroksári úton. Kisdi Máté, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivőjének tájékoztatása szerint egy nyolcvan négyzetméteres műhely kapott lángra, a tűzben tizenöt, javításra váró autó égett ki vagy rongálódott meg. A tűzoltók négy ipari palackot hoztak ki, ezek közül egy gázpalack volt, amelyet a rendőrség mesterlövészei kilőttek, hogy ne robbanjon fel. A tűzben nem sérült meg senki, keletkezésének okát még vizsgálja a katasztrófavédelem.



