Fórumsorozatot indít a kormány Európa jövőjéről

A nemzeti önrendelkezést érintő aktuális viták kerülnek a középpontba

Belföld
  • 2018.10.19. - 08:39

 Miniszterek és államtitkárok részvételével fórumsorozatot indít a kormány Európa jövőjéről - közölte a Kormányzati Tájékoztatási Központ pénteken.

pár nap múlva induló, vidéki városokban és Budapesten rendezett eseményeken a nemzeti önrendelkezést érintő aktuális viták kerülnek a középpontba, így szó lesz Európa biztonságáról, a migrációs válságról és a gazdaságot érintő elképzelésekről is. 

A kormány azért tartja fontosnak az Európa jövőjéről szóló párbeszédet, mert a most Brüsszelben születő döntések hosszú távon befolyásolhatják a magyar emberek mindennapjait, megélhetését és biztonságát - közölték.

Reklám