Folyamatosan nő a kivitel

Jelentős élénkülést mért a KSH augusztusban

Gazdaság
  • 2016.10.29. - 04:01

Augusztusban tovább nőtt a külkereskedelmi mérlegben a kivitel. Az export euróban számolt értéke 12,5, az importé 10,9 százalékkal haladta meg az egy évvel korábbit. Az exporttöbblet 147 millió euróval nőtt, és elérte az 591 millió eurót – jelentette tegnap második becslése alapján a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).

9 20161029
Reklám