Fogyasztóvédelmi szempontból is sikeres volt a nyár

Az idegenforgalmi szezon minden eddiginél kevesebb szabálytalanságot regisztráltak

Gazdaság
  • 2015.09.24. - 12:58

Az elmúlt időszak egyik legsikeresebb szezonja volt az idei nyári főszezon, a korábbinál sokkal kevesebb fogyasztóvédelmi szabálytalansággal találkoztak a hatósági ellenőrök - hangsúlyozta Koszorús László, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium (NFM) fogyasztóvédelemért felelős helyettes államtitkára csütörtökön, sajtótájékoztatón, Budapesten.

koszorús lászló lead
Reklám