A legjobb filmnek járó díjat nyerte a Saul fia című film a romániai Szászmedgyesi Közép-Európai Filmfesztiválon.

A Közép-Európai Filmfesztiválon kapta az elismerést Nemes Jeles László filmje
A legjobb filmnek járó díjat nyerte a Saul fia című film a romániai Szászmedgyesi Közép-Európai Filmfesztiválon.

A földrengésekben legalább 4300 ember megsérült
A nyomozás magánszemélyek feljelentésére indult
Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája
