Fizetési felszólítást küld a Jobbiknak a Magyar Posta

A pártnak 61 millió forint lejárt tartozása van

Belföld
  • 2018.06.15. - 09:21

A Magyar Posta fizetési felszólítást küld a Jobbiknak, mert a pártnak 61 millió forint lejárt tartozása van felé - közölte a társaság pénteken.

Jobbik idén február és április eleje között a Magyar Postát bízta meg választási reklámkiadványainak országos kézbesítésével, de május végéig egyáltalán nem fizettek az elvégzett munkáért. Végül június elején a teljes tartozás egy részét átutalták, de továbbra is több mint 61 millió forinttal, plusz a késedelmi kamat összegével adós a társaságnak a párt - tették hozzá. 

A Magyar Posta a lejárt követelésre való tekintettel - a szokásos eljárási rend szerint - fizetési felszólítást küld a Jobbik Magyarországért Mozgalomnak.

Reklám