Fidesz: Vona Gábor teljesen hiteltelen

"A Jobbik elnöke mellébeszél"

Belföld
  • 2017.06.15. - 17:13

Vona Gábor, a Jobbik elnöke teljesen hiteltelen, "tiszta kezekről" és "politikai tisztességről" beszél, miközben "kilóra eladta" a Jobbikot egy milliárdosnak - írta a Fidesz-frakció csütörtöki közleményében.

A Jobbik elnöke csütörtökön is "mellébeszélt" arról, hogy valójában mennyibe került a Jobbik plakátkampánya Simicska cégeinél - olvasható a kommünikében.
Mint fogalmaztak, "mára bebizonyosodott, hogy a Jobbik bűncselekményben érintett. A legnagyobb korrupció Magyarországon az, hogy Simicska Lajos megvette és burkoltan pénzeli a Jobbikot."
Vona Gábor csütörtökön gyöngyösi sajtótájékoztatóján a párt plakátkampányának költségeit firtató kérdésre a Jobbik pártigazgatójához irányította a sajtót.

Reklám