Fidesz: A Jobbik családellenesen viselkedik

Jakab Péter közleményére reagált a kormánypárt

Belföld
  • 2018.08.23. - 14:21

A Fidesz-frakció családellenesnek tartja a Jobbik viselkedését. A nagyobbik kormánypárt képviselőcsoportja Jakab Péter jobbikos országgyűlési képviselő csütörtöki sajtótájékoztatójára reagált.

Az ellenzéki politikus családellenesnek nevezte, hogy a kormány nem támogatja azt, hogy negyven ledolgozott év után a férfiak a nőkhöz hasonlóan nyugdíjba vonulhassanak.
A Fidesz-frakció közleményében azt írta, az a családellenes, hogy a Jobbik sem a Nők 40 programot, sem a családi adókedvezmény növelését, sem az otthonteremtési programot és más, a családokat, édesapákat és édesanyákat támogató intézkedéseket sem szavazott meg.

Reklám