Két gyalogost ütött el egy személyautó szombatra virradó éjszaka Budapesten, az Oktogon közelében. Egyikük, egy tizenkilenc éves férfi a helyszínen meghalt - közölte honlapján a rendőrség.
A másik gyalogost, egy 22 éves nőt a mentők kórházba vitték.
A baleset az Andrássy úton, az 50. szám előtti gyalogátkelőhelyen történt.
A helyszínelés idején forgalomkorlátozásra számíthatnak az arra közlekedők.



